Doublelift: „Kdybychom nevyhráli, byli bychom trapní. “

Yiliang „Doublelift“ Peng’s přešel v mimosezóně League of Legends do týmu SoloMid (TSM). V předběžném rozhovoru s Korizonem Esportsem Doublelift stanovil cíle TSM pro letní split.

TSM jede přímo na trůn se svou novou sestavou pro Summer Split 2020. Se superstarem ADC zpět u kormidla je jediným cílem cíl.

To nejlepší na

To nejlepší na 100 %

Doubleliftův přechod způsobil rozruch v podstatě okamžitě od oznámení. Převážně to byla ale negativní kritika, protože TSM se musela vypořádat s pobouřením ze strany komunity ohledně zacházení s Dardochem.

Když Ashley Kang pokračovala v otázce a ptal se ho, jak vysoko si myslí, že jsou šance TSM pravděpodobné, odpověděl Doublelift: „Moje očekávání jsou tři nejlepší v pravidelné sezóně a pak celou věc vyhraje v play-off. Myslím, že je to docela realistické. Pokud se všichni v týmu pokusí o to nejlepší a na 100%. “ Doublelift šel ještě dále a řekl: „Musíme vyhrát. Bylo by trapné, kdybychom nevyhráli. „

To bylo celkem odvážné prohlášení, ale pro Doublelifta byla odpověď ohledně jeho důvěry jednoduchá.

Máme Doublelifta a Bjergsena ,,A je to“

Když tito dva hráli na TSM naposledy v roce 2017, společně s Vincentem „Biofrost“ Wangem vyhráli LCS a pokračovali v kvalifikaci na Worlds. Přestože se TSM nepodařilo dostat ze skupin na Worlds, bylo to naposledy, kdy TSM dosáhl největšího stupně v LoL. LCS Summer Split 2020 začne 12. června. Prvním soupeřem TSM bude 13. června bývalý tým Doublelifta Team Liquid.

Zdroj: TSM.gg | eSports.com

Napsat komentář