Šestileté výročí Hearthstone

Dne 11. března 2014 byla poprvé vydána otevřená beta verze hry Hearthstone. K výročí Hearthstone, čeho hra za šest let dosáhla a v co se vyvinula, Blizzard odhalil několik výhod své výroční akce „Duch soutěže“. Součástí akce je návrat několika rvaček Tavern, balíčky zdarma a mnoho dalšího.

Balíčky karet zdarma pro Ducha soutěže

Na oslavu Hearthstone je pro hráče připraveno už při přihlášení do Hearthstone celkem šest balíčků karet – dva balíčky z nedávných rozšíření, Rise of Shadows , Saviors of Uldum a Descent of Dragons . Tyto balíčky jsou k dispozici všem hráčům na každém serveru. Kromě těchto přihlašovacích odměn se uděluje také nová pamětní karta Rok draka. Pro ty, kteří hrají na několika serverech, nezapomeňte se do všech přihlásit od dnešního dne do 17. března 10:00.

Kromě šesti počátečních balíčků karet zdarma je k dispozici dalších pět balíčků karet. Tyto balíčky karet lze získat prostřednictvím úkolů událostí Ducha soutěže udělených navíc k denním úkolům Hearthstone:

  • 4. března, 10:00 PT: Hrajte 2 hry v libovolném režimu a získejte balíček karet Descent of Dragons .
  • 5. března, 10:00 PT: Zahrajte si 20 karet a získejte balíček karet Rise of Shadows and Saviors of Uldum .
  • 6. března, 10:00 PT: Střídáním 30 tahů získáte balíček karet Rise of Shadows and Saviors of Uldum .

Oslava Tavern Brawls

U příležitosti šestiletého výročí akce Spirit of Competition jsou k dispozici dvě hostinské rvačky. Prvním je návrat Burndownu! Hádka. Každému hráči je při prvním vstupu do hostince poskytnut náhodný balíček karet. Po každém zápase dostane poražený ze série balíček vítězů. Nakonec jeden z balíčků bude vládnout v Tavern Brawl a bude poslední stojící palubou.

Top 10 Tavern Brawls

Druhým je Hall of Champions Brawl. V něm budou hráči moci hrát paluby od vítězů mistrovství světa Hearthstone. Některé balíčky hrané mistry světa byly od té doby změněny. Aby se to vyrovnalo, jsou k dispozici předprodejní aktualizační verze těchto balíčků, které lze hrát v Hall of Champions Brawl.

Zdroj: DailyEsports.gg | Hearthstone.gamepedia | Blizzard.com

Napsat komentář