Noví hrdinové Flurgl a Stormrage v Hearthstone Battlegrounds

Společnost Blizzard dnes oznámila nejnovější expanzi Ashes of Outland pro hru Hearthstone. Krom toho hráče čekají také změny v Hearthstone Battlegrounds, které dnes dorazí v nejnovějším patchi 16.6. Aktualizace zahrnuje nového hrdinu Fungalmancer Flurgl, dochází ke změnám síly různých hrdinů a na cestě je také hrdina Illidan Stormrage.

Aktualizace hrdinů Battlegrounds

Patch 16.6 Hearthstone vyřadí Ragnarose, Sylvanase a Patche piráta z aktivního hrdinského poolu. Tito hrdinové patřili podle statistik Firestone k hrdinům s nejnižší výhrou. Tyto hrdiny nahrazují Sir Finley Mrrgglton, profesor Putricide a nový hrdina Fungalmancer Flurgl.

Fungalmancer Flurgl | Heartsthone

V minulosti byli Sir Finley Mrrgglton a profesor Putricide vyřazeni z poolu hrdinů kvůli příliš malé vlastní identitě. Tento problém, kromě nedostatku síly ve srovnání s ostatními dostupnými hrdiny, dal vývojářům jasnou volbu, kdo má být odstraněn. Dnes se však do hry vrací s několika malými úpravami.

Fungalmancer Flurgl

Sir Finley Mrrgglton získává zcela novou pasivní sílu hrdiny „Adventure!“, která mu umožňuje objevit novou sílu hrdiny na začátku hry. Vracející se Profesor Putricide se nyní více zaměřuje na svou hrdinskou sílu. A konečně nejnovějším přírůstkem do vesmíru Hearthstone Battlegrounds je Fungalmancer Flurgl.

Lze očekávat, že Flurgl bude mezi silnějšími hrdiny v Hearthstone Battlegrounds. Sílu získá především díky kartě Murloc Tidehunter. Způsob, jak toho dosáhnout, je prodej dvou slabých Murloků. Pokud si koupíte Murloc Tidehunter v 1. nebo 2. kole, můžete získat přístup k Murlocům vyšší úrovně na začátku souboje.

Illidan Stormrage | Hearthstone

Vyvážení pro hrdiny

V patchi 16.6. bylo aktualizováno celkem osm hrdinů. Mezi zásadní změny patří úpravy u Milificient Manastorm, Deathwing a The Rat King. Milificient Manastorm nyní uděluje v Bob’s Tavern útok +2 místo +1. Na druhé straně Deathwing nyní dává pouze +2 útok místo +3 útok během bitvy.

Illidan Stormrage

Illidan Stormrage dorazí do hry již 26. března! Tímto hrdinou je nová třída Hearthstone Demon Hunter. Sílou hrdiny je pasivní „Wingmen“, který umožňuje útočit nejvíce levým a pravým jednotkám před zahájením bitvy.

Noví hrdinové Flurgl a Stormrage.

Přehled aktualizovaných a nových postav

  • Fungalmancer Flurgl (nový hrdina)
  • Illidan Stormrage (nový hrdina)
  • Sir Finley Mrrgglton (aktualizovány schopnosti)
  • Professor Putricide (aktualizovány schopnosti)
  • Milificient Manastorm (aktualizovány schopnosti)
  • Deathwing (aktualizovány schopnosti)
  • The Rat King (aktualizovány schopnosti)

Vyzkoušíte nové hrdiny ve hře? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: DailyEsports.gg | DoteEsports.com

Napsat komentář