Golden Guardians rozšiřuje tým o nové eso v Hearthstone

Významné jméno se podepisuje u Golden Guardians. Organizace Esports Golden Guardians v poslední době investuje do svých nových streamerů ve hře Hearthstone. Po přebrandování organizace v prosinci 2019 odhaluje Guardians nové přírůstky v podobě streamera Davida „Dog“ Caero.

David „Dog“ Caero je nyní v organizaci jako streamer pro Hearthstone, ale i pro novou karetní hru Legends of Runeterra. V nadcházejícím roce bude Dog soutěžit pro obě tyto hry a vysílat na svém kanálu Twitch pod hlavičkou Golden Guardians.

  • David „Dog“ na kanále Twitch

Dog soutěžil v Hearthstone Grandmasters během své první sezóny, bohužel než začala druhá sezóna, odstoupil. Důvodem byla omezení jeho smlouvy, která příliš zasahovala do jeho streamovací kariéry. Po odstupu v červenci 2019 začal Dog soutěžit v nové hře s automatickým bitevníkem Teamfight Tactics.

Nezastavitelní Golden Guardians

  • Organizace Golden Guardians je stále relativně mladá, protože byla vytvořena v roce 2017.
  • Organizaci vlastní a provozuje americký tým NBA, Golden State Warriors.

Jejich expanze začala zmíněným přebrandováním koncem loňského roku. Spolu s tímto krokem organizace podepsala špičkové streamery ve hrách jako jsou Apex Legends, Teamfight Tactics a World of Warcraft. První kolo podepisování talentů bylo však pouhým začátkem. Začátkem tohoto týdne se do týmu Golden Guardians zapojil hráč Ziana Naghmiho jako prvního streamera ve hře Super Smash Bros. Nyní s podpisem Doga se organizace zdá nezastavitelná. Bude zajímavé sledovat, jaký bude další krok pro Golden Guardians, neboť se šušká o dalším podepisování nových talentů pro následující rok.

Tak jsme zvědaví jak to dopadne a kteří nový hráči přibydou do Golden Guardians. Další informace o této organizaci najdete v její soupisce LCS Academy.

Zdroj: DailyEsports.gg | GoldenGuardians.com

Napsat komentář