Korunní princ utratil $9 000 v Dota 2 Battle Pass

Popularita Battle Pass Dota 2 stále roste zběsilým tempem. Pouhý týden po vydání překonal hranici 12 milionů dolarů. I když hráči i nadále utrácí velké peníze, nyní společnost Valve oznámila změny, které usnadní levlování v Battle Pass.

Každý rok se komunita Dota 2 pokouší překonat sama sebe a přidává do Battle Pass stále lepší věci. I když úrovně můžete zvyšovat jejich hraním, mnoho lidí stále radši preferují svou vlastní peněženku.

$9 000 a více za úroveň 22 348

Podle stránky stratz.com jeden hráč překročil hranici $9 000 utracených za Battle Pass. Dotyčným hráčem je Mohammed bin Salman bin Abdulaziz al-Saud. Není žádným překvapením, že je to korunní princ Saúdské Arábie. Jeho Battle Pass stojí v popředí s ohromující úrovní 22 348.

Korunní princ je docela slavný svým zvykem utrácet. V roce 2017 dokonce vytvořil rekord tím, že vyrovnal svůj Battle Pass až na úroveň 175 000. Většina hráčů má pochopitelně na Battle Pass výrazně nižší příjem. Valve tak byl hráči odsouzen jako chamtivý, když rozdával méně odměn za úroveň.

Valve zvyšuje rychlost levlování

Ve své aktualizaci 1. června Valve řešil tyto obavy komunity a zvýšil míru, za kterou lze získat úrovně Battle Pass.

Společnost Valve implementovala do procesu levlování následující úpravy:

  • Odměny za sázkové body jsou zvýšeny o 50 %
  • Odměny za bitevní body v gildě jsou zvýšeny o 50 %
  • Zlato Sideshopu se zvyšuje o 65 %
  • Sideshop zlato pro cechové kontrakty a upgrady se zvyšuje o 100 %

Vývojáři ve svém prohlášení uvedli, že ačkoli hráči v průměru vydělali více bezplatných úrovní ve srovnání s loňským rokem, uvědomili si, že hráči „chtějí více hrát“ a podle toho se přizpůsobili.

Zdroj: eSports.com | USupdates.com

Napsat komentář