5 nejlepších her Gla1ve za Astralis

Hráč z týmu Astralis Lukas „Gla1ve“ Rossander se rozhodl na tři měsíce udělat pauzu od CS:GO. Tým Astralis od té doby přijal více hráčů, aby zaplnil jak místo, které zbývá po Gla1veho, tak místo po Andrease „Xyp9x“ HØjsleth, který se potýká se symptomy stresu a vyhoření. Mnoho lidi obdivuje jak, Gla1ve hraje. Proto jsme hledali jeho pět nejlepších her z posledních let.

1. Někdy je cíl jen druhotný faktor

Za prvé, pojďme se podívat na to, jak ho jeho pohyby přivádí do výhodných pozic v případů 1v2. Klip, který uvidíte je proti Ninjas In Pyjamas na BLAST Pro Series Copenhagen 2019 v Kodani 2019.

Gla1veova trpělivost ho odmění prvním zabitím a vyrovná hrací pole na 1v1. Byl schopen zasadit bombu a krýt stále perimetr, poté když se přesunul a protivník se pokusil zneškodnit bombu dostal i jeho. Skvělá ukázka jeho herních znalostí. Bohužel pro Astralis zápas stále šel ve prospěch NiP se skóre 7-16.

4. Drtič snů

Někdy to prostě vypadá, jako by byl Gla1ve armáda jednoho muže. Způsob, jak obrací situace ve svůj prospěch je okouzlující a často dokonce ohromující. Posuďte sami v následujícím klipu.

https://clips.twitch.tv/TastyPlainDumplingsDoritosChip

Čas byl velkým faktorem, který působil ve prospěch Cloud9, ale situace 1v4 by takhle nikdy neměla takřka fungovat. Gla1ve obchází kouře svých protivníků, jako by už je tam plánoval a dokázal postupně eliminovat všechny své soupeře. Zápas vyhráli se skórem 16-10

5. Klid a sbíraní informací

Co opravdu dělá Gla1ve tak úžasným hráčem, je jeho schopnost použít informace, které mu byly poskytnuty v kole. V následujícím klipu ničí své dánské kolegy z OpTic Gaming, aby jim ukázal, že Astralis je nejsilnějším týmem jejich národa.

https://clips.twitch.tv/InquisitiveImpossiblePorcupineSwiftRage

Zdroj: eSports.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *