Dva TOP zabijáci přestupují do Team Liquid

Organizace Team Liquid (TL) zajistila podpis dvou nových profesionálních hráčů Hearthstone. Ryan „Purple“ Murphy-Root a Raphael „Bunnyhoppor“ Peltzer, kteří soutěží v Hearthstone Grandmasters, se stávají členy TL. Kromě toho budou oba tento víkend soutěžit na Masters Tour Arlington.

Rozšiřování týmu Hearthstone

Nové přírůstky do týmu Liquid patří mezi nejlepší hráče, kteří v současné době soutěží v HearthstonePurple v posledních dvou sezónách soutěžil v Hearthstone Grandmasters Americas a v obou ligách skončil na 2. místě. Kromě svého účinkování v Hearthstone Grandmasters Purple dostal příležitost soutěžit na World Electronic Sports Games 2018, kde získal titul a $100 000.

Další hráč Bunnyhoppor to měl v Hearthstone Grandmasters Europe obtížnější. V prvních dvou sezónách ligy se mu podařilo dosáhnout pouze 6. a 8. místa. Bunnyhopporu se však v listopadu podařilo vyhrát Lion King Invitational. Finále hrál proti  Casperovi „Hunterace“ Notto, který je momentálně považován za nejlepšího hráče Hearthstone na světě.

Hráči týmu Liquid na scéně Hearthstone

Team Liquid je součástí  Hearthstone od samého začátku. A v roce 2014 zapojila do svého týmu několik hráčů, aby soutěžili a streamovali hru Hearthstone. Jason “Amaz” Chan začal s organizací v červnu 2014 a krátce nato však odešel, aby pokračoval ve vytváření vlastní esportové organizace Team Archon.

Mezi další hráče týmu TL Hearthstone v roce 2014 patřili Janne „Savjz“ Mikkonen a Eugene „Neirea“ Shumilin. V tomto seznamu jsou zahrnuti David „Dog“ Caero a Jeffrey „Sjow“ Brusi, kteří patří mezi nejlepší streamery na platformě Twitch.

Není pochyb o tom, že noví hráči týmu Liquid budou dělat vše pro nejlepší umístění na scéně Hearthstone.

Zdroj: Daily Esports.gg | Hearthstone.com| TeamLiquid

Napsat komentář