Dobojováno! Schalke 04 poprvé vítězí v LEC Summer Split

Po osmi porážkách získalo Schalke 04 v LEC Summer Split (League of Legends European Championship) konečně první výhru. Ostuda pro Fnatic.

Pro Fnatic to mělo být rychlé vítězství. Úřadující runner-up Martin „Rekkles“ Larsson chtěl získat další skalp, ale Erberk „Gilius“ Demir ze Schalke 04 mu zkřížil v posledním souboji plány.

Překvapivá dominance S04

Po osmi porážkách v řadě se Schalke 04 konečně podařilo zlomit kletbu a zajistit první vítězství v Summer Split proti jednomu z největších favoritů. Pro německý tým to byl dominantní výkon.

Vítězství proti Fnatic však pro Schalke 04 ještě nemá velký sportovní význam. Tým je na posledním místě v tabulce LEC.

Nepředvídatelný – vzrušující závod o nejlepší místa

S porážkou proti Schalke 04 je Fnatic na 5. místě spolu s Excel Esports, Origen, SK Gaming a Team Vitality. Všech pět týmů má čtyři výhry a pět proher.

MAD Lions a Rogue zůstávají na vrcholu žebříčku se sedmi výhrami a pouze dvěma ztrátami, následují G2 Esports a Misfits Gaming, každý s pěti výhrami. Divoký začátek prvních několika týdnů pokračuje. Překvapení a nepředvídatelné události se v letním soubojích zdají být normální. Díky tomu je LEC a boj o čtyři lístky do světa o to více vzrušující.

Příští zápas se Schalke 04 potká s lídrem Rogue a německým konkurentem SK Gaming. Další úspěch jako proti Fnatic by pro S04 znamenal více sebevědomí a možnost posunout se na vyšší pozice.

Zdroj: Lolesports.com |eSports.com

Napsat komentář